روغن حیوانی کرمانشاه

معرفی روغن حیوانی کرمانشاه

روغن کرمانشاهی (روغن حیوانی تهیه شده از شیر گاو و گوسفند ) به دلیل وجود طبیعت بکر در منطقه غرب بخصوص (لرستان و کرمانشاه) مرتع های کوهستانی وسیع و سرسبز، رویش گیاهان معطر در این مناطق و چرای گله های بزرگ گوسفند از این مراتع، کره و نهایتا روغن حاصل از شیر این گوسفندان و گاوها علاوه بر اینکه بسیار معطر و خوش عطر است از نظر غذایی برای انسان بسیار مقوی و نیروبخش و از نظر خیلی از کارشناسان طب سنتی بهترین روغن خوراکی هست که مصرف آن باعث شادابی و شفافیت پوست شده و هرگز در رگهای قلب رسوب نمیکند.

خوشبختانه سوغات سرای شکرشکن در بسیاری از تولیدات خود از این معجون در جهت خوشمزه تر کردن محصولات خود و جلب ‌رضایت مشتریان عزیز استفاده می‌کند.

 

 

 

روغن حیوانی

 

دیگر محصولات 

 یکی از محصولاتی که در تهیه آن از روغن حیوانی استفاده شده نان برنجی است. شکر شکن صفایی یکی از فروشگاه های معتبر در حوزه فروش نان های برنجی، نان خرمایی و دیگر شیرینی های محبوب و همچین فروش نان برنجی و این شیرینی ها می باشد.  این نان شیرینی عطر، طعم و رایحه منحصر به فردی دارد که با خوردن آن می توانید آب شدن این شیرینی در زیر زبان و طعم خاص آن را تجربه کنید. شرکت شکر شکن صفایی با استفاده از بهترین مواد اولیه و بیش از پنجاه سال تجربه در این زمینه، میتواند تجربه ی دلنشینی را از این شیرینی دوست داشتنی برای شما به ارمغان آورد. جهت سفارش حضوری و آنلاین به تماس با ما مراجعه کنید.

 

روغن کرمانشاهی اصل

 

تماس با شماره تلفن های:

فروشگاه مرکزی : 37222869-083
تلفن همراه : 09188318405  
مراجعه حضوری به نشانی: 
نشانی : کرمانشاه، بازار (خیابان مدرس، روبروی سبزه میدان)