نان خرمایی

مواد اولیه جهت تهیه نان خرمایی

-آرد گندم
-خرما
-روغن
-مخلوط شکر و آب (که بصورت شهد در میاید)
-گلاب و وانیل

طرز تهیه نان خرمایی

اول خرما را با کمک همزن بصورت خمیر در میاوریم وهم زمان گلاب و شهد را اضافه می‌کنیم تا بصورت خمیر درآید.
حالا خمیر خرما آماده شده را از همزن خارج کرده و داخل ظرفی میگذاریم تا خمیر نان دور خرما را هم آماده کنیم.
تهیه خمیر دور نان خرمایی به اینصورت است که آرد و روغن جامد را درون همزن میریزیم سپس به همراه مقداری از شهدی که برای تهیه خمیر، خرما تهیه شده بود و باقی مانده را اضافه می‌کنیم. پس از اینکه خمیر آماده شد آنرا ورز داده و بصورت لوله ای در میآوریم و مقداری خمیر به اندازه گردو جدا کرده و آنرا با فشار انگشت تخت می‌کنیم. سپس مقداری خرما را که قبلا آماده کردیم داخل و وسط خمیر قرار داده و آنرا بصورت گرد یا باریک حالت داده و داخل سینی میگذاریم.
پس از اینکه سینی کاملا از خمیر نون خرمایی پر شد، آنرا داخل فر که قبلا آنرا روشن کرده و کاملا داغ شده (حدودا دمای ۳۵۰تا۴۰۰درجه) میگذاریم و خیلی زود پس از یک دقیقه یا کمی بیشتر خمیر پخته و آماده می‌شود.
پس از خارج کردن از فر میگذاریم کاملا سرد شده و سپس آن را در بشقاب چیده و نوش جان میکنید که بسیار خوشمزه و مقوی می‌باشد.

 

نان خرمایی

 

نان خرمایی کرمانشاه

 

طرز تهیه نان خرمایی

دیگر محصولات 

 شکر شکن صفایی یکی از فروشگاه های معتبر در حوزه فروش نان های برنجی، نان خرمایی و دیگر شیرینی های محبوب و همچین فروش نان برنجی و این شیرینی ها می باشد.  این نان شیرینی عطر، طعم و رایحه منحصر به فردی دارد که با خوردن آن می توانید آب شدن این شیرینی در زیر زبان و طعم خاص آن را تجربه کنید. شرکت شکر شکن صفایی با استفاده از بهترین مواد اولیه و بیش از پنجاه سال تجربه در این زمینه، میتواند تجربه ی دلنشینی را از این شیرینی دوست داشتنی برای شما به ارمغان آورد. جهت سفارش حضوری و آنلاین به تماس با ما مراجعه کنید.

 

 نان برنجی

 

سفارش آنلاین

اگر در شهرهای دیگر ایران سکونت دارید و به شیرینی های کرمانشاهی علاقه مندید می توانید سفارش آنلاین نان خرمایی انجام دهید. شما می توانید برای سفارش آنلاین نان برنجی از راه های زیر استفاده کنید:

تماس با شماره تلفن های:

فروشگاه مرکزی : 37222869-083
تلفن همراه : 09188318405 
مراجعه حضوری به نشانی:
نشانی : کرمانشاه، بازار (خیابان مدرس، روبروی سبزه میدان)